Ödeme ve Teslimat

1) TÜRKİYE GARANTİ BANKASI (TL) hesabımıza banka havalesi veya EFT (elektronik fon transferi) yapabilirsiniz.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile online tek ödeme imkanımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi, siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; EFENDİ GLOBAL PAZARLAMA LTD. ŞTİ. 7 iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

4) Bitkisel içerikli ürünler satışa sunduğumuz için siparişi verdiğiniz tarihten 1 iş günü sonra ürününüz kargoya verilir. Hazırlanışı zaman alan ürünler için kargo teslimi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 1 (bir) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Şirket yetkilimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Yurt dışı kargolar için şirket yetkilimize danışmalısınız.

5) Ödeme Takibi, söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

  • Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız
  • Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün hasarlı ise durumu siparis@cemilefendi.com mail adresine bildiriniz. Ayrıca hasarlı ürünün görselini çekerek mail yoluyla ulaştırabilirsiniz.
  • Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
  • Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.


ŞİRKET İLETİŞİM BİLGİLERİ
ŞİRKET ADI/UNVANI: Efendi Global Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.
ADRES: Adalet Mah. 1586/3. Sk. No:11/A 35530 Bayraklı, İZMİR